POZYCJONOWANIE / SEO

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w pozycjonowaniu i optymalizacji stron Internetowych. W tym czasie opracowaliśmy wiele skutecznych i przede wszystkim bezpiecznych strategii pozwalających zaistnieć stronom w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Na bieżąco śledzimy zmiany algorytmu w wyszukiwarkach. Nasze metody uwzględniają nie tylko wyszukiwarkę Google ale wszystkie inne coraz częściej użytkowane przez Internautów takie jak Bing, Onet, czy WP. Do pracy wykorzystujemy oficjalne narzędzia Google pomagające w mierzeniu konwersji oraz popularności poszczególnych fraz. Zależy nam przede wszystkim na sprowadzaniu na Twoją stronę wartościowego ruchu.Zapewniamy

Optymalizacje zgodnie z wytycznymi Google

Optymalizując stronę postępujemy zgodnie z wytycznymi Google. Nie używamy żadnych tajemnych``sztuczek`` mogących zaszkodzić witrynie. Nasza optymalizacja jest przyjazna robotom wyszukiwarek oraz zwykłym użytkownikom.

Przemyślany i bezpieczny linkbuilding

Każda strona linkowana jest przez nas w sposób indywidualny w zależności od konkurencji i aktualnego profilu backlinków. Nie spamujemy z ogólnodostępnych katalogów, nie stosujemy blastów. Opieramy się na zróżnicowaniu, tematyce oraz prywatnym zapleczu tak aby każdy link w oczach Google był naturalny.

Monitoring fraz 24h

Udostępniony przez nas monitoring pozycji pozwala w każdej chwili sprawdzić na którym miejscu w wyszukiwarce znajduje się pozycjonowana przez nas fraza. Przechowywana jest historia pozycji od rozpoczęcia usługi do samego końca

Raporty statystyczne

Mierzenie efektów naszej pracy jest ważne zarówno dla nas jak i każdego klienta. Zawsze implementujemy narzędzia Google analytics oraz Google search console, dzięki temu wiemy w jakiej kondycji jest sama strona oraz jak szybko idą postępy. Najważniejsze informacje przesyłamy do Ciebie.


Pozycjonujemy


Strony usługowe / firmowe

Firmowa strona internetowa to obowiązek każdego przedsiębiorcy, jednak mało z niej korzyści jeśli jest ona słabo widoczna w wyszukiwarce podczas gdy to nasza konkurencja wyświetla się na najważniejsze słowa kluczowe związane z branżą. Nie ważne czy prowadzimy biznes na terenie całego kraju czy lokalnie w swoim mieście, w każdym wypadku stracisz rzesze potencjalnych klientów zainteresowanych Twoją usługą.


Sklepy internetowe

Sklepy internetowe rosną jak grzyby na deszczu, zwiększa się konkurencja która sprzedaje te same produkty. Pozycjonując sklep na „długi ogon” czyli frazy szczegółowe związane z nazwą produktu/modelu zwiększamy szanse zakupu w naszym sklepie, nawet wtedy gdy nasz asortyment jest stosunkowo droższy od konkurencji.
Witryny pozycjonowane bez efektu 

Jeśli Twoja strona doświadczyła już przygody z pozycjonowaniem czy to przez Ciebie samego czy przez firmę zewnętrzną a Ty nie widzisz efektów lub pogarszają się z dnia na dzień, prawdopodobnie w którymś momencie został popełniony błąd o którego bez opracowania odpowiedniej strategii nie trudno. Co gorsze Twoja strona mogła zostać ukarana w postaci filtra lub bana. Wszystko da się naprawić…


Blogi

Blogosfera zagościła w naszym życiu już na dobre, lubimy czytać blogi i pisać dla innych. Najwięksi blogerzy tego świata zyskali swoją popularność poprzez … brak konkurencji, pisząc o tym czego jeszcze nie napisali inni. Dziś to się zmienia lista tematów powoli wyczerpuje się a my chcemy prowadzić bloga o tym co nas interesuje. Pozycjonowanie bloga osobistego czy firmowego oraz poprawny copywriting SEO pozwolą Ci wejść do elity najpopularniejszych polskich blogerów, Twój wizerunek znacznie wzrośnie.Jak to ROBIMY

Przy pozycjonowaniu ważne jest ustalenie celu oraz dobór odpowiednich fraz. Zapewne masz już w głowie interesujące Cię słowa kluczowe, my dodatkowo używając odpowiednich do tego narzędzi sprawdzimy je pod kątem popularności oraz konwersji, zaproponujemy nowe frazy i odrzucimy te mniej korzystne, wszystko w konsultacji z Tobą. W trakcie procesu pozycjonowania masz możliwość wymiany słów kluczowych na inne, jeśli okaże się, że nie przynoszą oczekiwanych korzyści.

Pamiętaj o TYM

Pozycjonowanie to proces długofalowy, nie spodziewaj się od razu błyskawicznych efektów, każda witryna potrzebuje czasu na zaufanie ze strony wyszukiwarek. Pamiętaj, kto obiecuje Ci szybkie pozycjonowanie temu nie zależy na bezpieczeństwie Twojej strony.Analiza Konkurencji

Przed przystąpieniem do jakichkolwiek działań sprawdzimy Twoją konkurencję, dobór odpowiednich słów kluczowych oraz ustalimy optymalną strategię.

OPTYMALIZACJA STRONY

Optymalizujemy stronę pod wyszukiwarki oraz użytkowników zachowując przy tym wytyczne Google. W przypadku usług lokalnych dodajemy stronę do map Google.

LINK BUILDING

Pozyskujemy do strony mocne naturalne linki, zróżnicowane i tematyczne. Tworzymy zaufany profil linkowania co uodparnia stronę na wszelkiego rodzaju kary ze strony wyszukiwarek.

RAPORTOWANIE

Ocena działań oraz skuteczności, informowanie klienta o najważniejszych kwestiach.


Czy wiesz ŻE...

Jako jedni z nielicznych nie podpisujemy umowy na pozycjonowanie (chyba, że sam/a tego chcesz), możesz zrezygnować z usługi kiedy chcesz. Znamy swoje umiejętności i wierzymy, że Ty również zauważysz naszą pracę i zostaniesz z nami na kolejny miesiąc.

516 194 906

kontakt@picabela.pl


Jasło

Spotkanie na miejscu

Krosno

Spotkanie na miejscu

Kraków

Spotkanie na miejscu

SzybkiKontakt


Imię*

Telefon

E-mail*

Strona www

W czym możemy pomóc?

Jaka usługa Cię Interesuje