Kampanie Adwords

 

Jeśli oczekujesz błyskawicznych efektów niezależnie od tego czy prowadzisz sklep internetowy czy stronę usługową kampania AdWords jest stworzona dla Ciebie. W zależności od rodzaju kampanii płacisz wyłącznie za kliknięcia w Twoją reklamę lub jej odsłonę. Jako członkowie programu Google Partners wszystko zrobimy za Ciebie z jak najlepszym skutkiem a Twoje usługi i produkty będą widoczne na komputerze, tablecie i smartfonie.
Gwarantujemy

Szybki start

Stworzymy kampanię oraz aktywujemy ją do 24 godzin.

Precyzyjne kierowanie

Przed rozpoczęciem kampanii ustalamy cele oraz grupę docelową do której będzie kierowana reklama. Dzięki temu zobaczą ją osoby zainteresowane Twoimi usługami/produktami. Twoi potencjalni klienci

Optymalizacja

Przez cały okres trwania kampanii optymalizujemy ją dzięki temu płacisz mniej za kliknięcia, Twoja reklama wyświetla się częściej i w bardziej widocznych miejscach.

Raportowanie

Regularnie przesyłamy przejrzyste raporty skuteczności kampanii, z których dowiesz się w jaki sposób rozporządzany jest Twój budżet

Nadzór nad kampanią

Przez cały czas monitorujemy stan kampanii i reagujemy w odpowiednim momencieRodzaje KampaniiLinki sponsorowane

Najczęściej wykorzystywany rodzaj kampanii Adwords. Polecany szczególnie na początek dla stron usługowych. Opiera się na zasadze PPC (Pay-Per-Click). Opłata pobierana jest w momencie kliknięcia w reklamę i wejścia użytkownika na stronę, nie płacimy zupełnie nic za jej wyświetlanie. Ceny za kliknięcie są zróżnicowane i zależne od aktualnej konkurencji. Przed startem dobierana jest lista fraz związanych z prowadzoną działalnością na które będzie wyświetlała się reklama.
Reklama graficzna

Często stosowana w celach utrwalenia wizerunku naszej marki. Do rozpoczęcia reklamy graficznej potrzebne jest przygotowanie baneru reklamowego który będzie wyświetlany na najpopularniejszych portalach w Internecie oraz na stronach powiązanych tematycznie z Twoją branżą. Płacimy dopiero za kliknięcie w baner.

Remarketing

Jest bardzo ciekawą formą przyciągnięcia użytkownika ponownie na Twoją stronę. Zasada jest prosta, osobie która odwiedziła w ostatnim czasie Twoją witrynę wyświetlana jest reklama na wszystkich innych stronach które później odwiedza. W przypadku remarketingu dynamicznego i sklepu internetowego wyświetlają się produkty które przeglądał potencjalny klient lecz ich jeszcze nie kupił.Kampania produktowa (PLA)

Skuteczna i polecana wszystkim sklepom internetowym. Jeśli dodatkowo posiadasz konkurencyjne ceny na swoje produkty, reklama staje się bardzo skuteczna i przyciąga zainteresowanych klientów. Po wpisaniu nazwy danego produktu w wyszukiwarkę Google, klientom wyświetla się Twój produkt zawierający informację o cenie oraz bezpośredni odnośnik do jego Kupna.


Reklama na Youtube

YouTube jest obecnie drugą zaraz po Google najpopularniejszą wyszukiwarką na świecie. Setki milionów wyświetleń i użytkowników daje powody do tego aby to właśnie Twój biznes był reklamowany na YouTube. Reklamy mogą być w formacie graficznym, wideo i tekstowym oraz kierowane w dowolne miejsce docelowe tj.  kategorie, kanały i strony w YouTube.


Kampanie Adwords Cennik


To Ty decydujesz ile wydasz łącznie na kampanię Adwords. My pobieramy jedynie prowizję od Twojego budżetu za prowadzenie kampanii. Przykładowo jeśli chciałbyś przeznaczyć na Adwords 700 zł patrząc na poniższą tabelę, do tej sumy doliczasz 250 zł netto prowizji. Łączny koszt wyniesie Cię 949 zł.


Kampania S

150 zł/miesiąc

  • Budżet poniżej 500 zł
  • Kupon 250 zł gratis

Kampania M

249 zł/miesiąc

  • Budżet od 500 zł do 1000 zł
  • Kupon 250 zł gratis

Kampania L

349 zł/miesiąc

  • Budżet od 1001 zł do 2000 zł
  • Kupon 250 zł gratis

Kampania XL

15 % - 20 %/miesiąc

  • Budżet powyżej 2000 zł
  • Kupon 250 zł gratis


Czy wieszŻE...


Przy wykonaniu usługi nie wiążemy się żadnymi umowami. Sam, zdecydujesz czy przedłużyć usługę na kolejny miesiąc, zawiesić ją czy całkowicie zrezygnować.

516 194 906

kontakt@picabela.pl

Imię*

Telefon

E-mail*

Strona www

Wiadomość

Jaki pakiet Cię interesuje