Content marketing

Opisy produktów i kategorii

Bolączką większości sklepów internetowych są zduplikowane opisy produktów które zazwyczaj pobierane są ze stron producenta. Jest to znaczny błąd SEO przez który Twoja strona konkuruje bezpośrednio z innymi sklepami o podobnym asortymencie, efektem jest brak widoczności produktów na pierwszych stronach wyszukiwarek nawet na mało konkurencyjne produkty. Drugim problemem sklepów online jest brak opisów kategorii, obniża to w znacznym stopniu ich moc pozyjonowania. Oferujemy usługę napisania lub przeredagowania opisów produktów oraz ich kategorii dla każdej branży.


Teksty na zaplecze

Posiadając własne zaplecze stron internetowych trzymasz rękę na pulsie, masz pod kontrolą pojawiające się tam treści oraz linki. Często nie masz jednak czasu na systematyczne publikacje wpisów które będą merytoryczne a zarazem zoptymalizowane pod kątem SEO. Możesz nam powierzyć nie tylko sam Copywriting ale również opiekę nad całym zapleczem łącznie z administracją.


Artykuły na blogi

Prowadzenie blogów oraz wszelkich stron gdzie główny nacisk kładzie się na treść oraz jej jakość, pozwala pozyskiwać nowych oraz powracających czytelników. Niejednokrotnie przekłada się to na naturalne odnośniki do Twojej witryny. Możesz zlecić nam każdy rodzaj tekstów od artykułów na blogi po wpisy sponsorowane.